Cena Wobenzymu a kde se dá koupit?

Wobenzym je lék a proto jej můžete koupit pouze v lékárnách. V každé kamenné lékárně nebo na internetu. Pokud snad ve vaší oblíbené lékárně není k dostání, tak nás prosím informujte na emailu: info@wobenzym.cz.

Jaké balení koupit?
Wobenzym je k dostání v baleních po 40 dražé, 200 dražé a 800 dražé. Kupujte vhodnou velikost balení podle předpokládané doby užívání:

Cena Wobenzymu
Záleží na možnostech každé lékárny, za jaké ceny prodává. Orientačně se balení po 40 dražé prodává za cca 200 Kč, balení po 200 dražé za 820 Kč a velké balení po 800 dražé se prodává za 2670 Kč.

Najděte si svoji lékárnu

Nebo kupte online u těchto prodejců

Cena balení Wobenzym 800 maximálně 2590 Kč


Dr.Max
DRMAX
www.drmax.cz
Lekarna.cz
Lekarna.cz
www.lekarna.cz
První lékárna
prvni-lekarna.cz
www.prvni-lekarna.cz
Giga Lékárna
Giga Lékárna
www.gigalekarna.cz
Pilulka.cz
Pilulka.cz
www.pilulka.cz
Bestlékárna.cz
Bestlekarna
www.bestlekarna.cz
¨
Lekarny-ipc.cz
lekarny-ipc.cz
www.Lekarny-ipc.cz
Hojení ran
hojeniran.cz
www.hojeniran.cz
Lékárna Scarabeus
lekarnasporilov.cz
www.lekarnasporilov.cz
Lékárna Expres
www.lekarnaexpres.cz
Aléky.cz
www.aleky.cz
Internetový prodej má svá specifika a rizika, se kterými je vhodné se seznámit. Nepodceňujte fakt, že lék Wobenzym může být prodáván pouze v lékárnách a v jejich internetových prodejnách. Nikoliv v e-shopech, které nejsou pobočkou kamenné lékárny. Rizika při internetovém prodeji mnohdy vznikají nejen při platbě a dodání zboží, ale zejména při řešení průkazu pravosti a při řešení reklamací zboží.
Prodej v kamenných lékárnách je pro zákazníka bezpečný a zejména odborně školený personál zajistí nutnou míru informací a pomoci zákazníkovi při nákupu léku, včetně posouzení vhodnosti léčby a případných interakcí s jinými léčivy téhož pacienta. Tato služba má pochopitelně za následek někdy poněkud vyšší ceny Wobenzymu, a někdy se významně liší v závislosti na obchodní politice jednotlivých lékáren.
Při nákupu na internetu je nejpodstatnější zkontrolovat si, zda se jedná o internetovou lékárnu přidruženou k existující kamenné lékárně, protože jen tak mohou být zabezpečeny základní požadavky na kvalitu preparátu, vhodné skladování, expiraci, možnost reklamace, prokázání původu zboží, apod.
Proto vždy bývá vhodné si před nákupem zjistit konkrétní situaci v okolních lékárnách a pak teprve volit variantu nákupu, která Vám vyhovuje nejlépe.
© 2015 Wobenzym.cz
Wobenzym je volně prodejný lék (bez lékařského předpisu).
Lék pro vnitřní užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.
Inzertní stránky společnosti MUCOS Pharma CZ, s.r.o.
Uhříněveská 448, 252 43 Průhonice
Generální partner České lékařské akademie pro rok 2004.
tel: +420 800 160 000 +420 267 750 003
Kontakty
O firmě
Podmínky pro inzerenty